4

3

6

5

11

SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCY
14 maja 2023
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
1. Dziś dzień I Komunii Świętej w naszej Parafii. Dziękujemy za dar Eucharystii, każdą Mszę Świętą sprawowaną w naszej Parafii od 100 lat, zwłaszcza za pełny udział w Eucharystii, wsłuchiwanie się w Słowo Boże- to wszystko otwiera nas na Boga i wieczność. Tak rodzi się nasza wiara, nadzieja i miłość – dobro, którym można i trzeba dzielić się z innymi. Właśnie w ten sposób stajemy się solą dla ziemi. Dziś poświęciliśmy piscinę – to miejsce w fundamentach kościoła, gdzie można wylewać wodę, która miała kontakt z Najświętszym Sakramentem.
2. Nabożeństwo majowe codziennie o 17.30, w tym tygodniu z dziećmi, przeżywającymi ‘’Biały Tydzień’’.
3. W poniedziałek rozpoczniemy doroczne Dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. Będziemy prosili o Boże błogosławieństwo dla ciężko pracujących na roli, o sprzyjającą pogodę dla wzrostu zasiewów i obfitych plonów.
4. W czwartek, 18 maja, przypada 103. rocznica urodzin Świętego Jana Pawła II. Tego dnia podziękujemy Bożej Opatrzności za wielki dar jego długiego pontyfikatu. 18-tego każdego miesiąca będziemy modlić się za Jego wstawiennictwem w specjalnym nabożeństwie. Można na bocznym ołtarzu składać intencje do modlitw za Jego wstawiennictwem.
5. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego oraz Rocznica I Komunii na Mszy o 10.30. Spowiedź dzieci i ich rodzin w piątek od 16.30.
6. Już dziś zapraszamy na Wieczór Uwielbienia 27 maja w Wigilię Zesłania Ducha Świętego. Szczegóły na plakacie.
7. Dziękujemy rodzicom dzieci I-komunijnych za posprzątanie, wystrój kościoła oraz za ofiarę na kościół.
8. Jeszcze dziś można zgłosić w zakrystii imiona i nazwiska Jubilatów, którzy w tym roku przeżywają jubileusz 25. 40, 50 i 60- lecia małżeństwa. W związku z Jubileuszem 28 maja, dziękując za dar sakramentu małżeństwa, chcemy uczcić małżonków specjalnym błogosławieństwem i gratulacjami Ks. Bp. Ordynariusza.
9. W piątek o 18.30 spotkanie z kandydatami do bierzmowania .
10. Zakończyliśmy prace przy kościele : zostało wykonane odwodnienie i położona opaska z kostki. Bóg zapłać za ofiary.

Msze Święte i Nabożeństwa

 

Dni Powszednie

6:30, 7:00, 18:00

 

Niedziele i Święta

7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00

 

Święta zniesione

7:00, 9:00, 18:00

 

Nabożeństwa Majowe, Czerwcowe, Październikowe

17:30

 

Koronka do Bożego Miłosierdzia

Codziennie o godz. 17:45

Kancelaria parafialna

                                                                                                 Poniedziałek - Piątek

                                                                                                         16:30 - 17:30

                                                                                                                                       Sobota

                                                                                                             9:00 - 10:00

                                                                                                       Telefon dyżurny (kancelaria)

                                                                                                                 608 725 533

                                                                                                                Telefon parafialny

                                                                                                                   41 274 63 03

                                                                                   Telefon do                           Ks. Kapelana Szpitala

                                                                                                                     692 352 367

 

Polecamy

 

fb icon 325x325

 

 

images

 

youtube nowe funkcje 2017 1180x807 

duch logo 2017

 

plus

 pdr new logo www

 wsd

 

rk

 

https://aar-healthcare.com/slot/https://dek.chula.ac.th/uploads/truewallet-slot/https://covid19.dairikab.go.id/slot-server-luar/http://lexsportiva.in.ua/akun-pro-thailand/https://simponie.minselkab.go.id/slot-deposit-pulsa/http://ojs3.bkstm.org/slot-luar-negeri/https://journal.niqs.org.ng/akunprokamboja/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-demo/https://journals.missouri.edu/slot-deposit-dana/https://stisnu-aceh.ac.id/slot-deposit-gopay-dan-ovo/https://journals.missouri.edu/slot-ovo/https://pamor.tangerangselatankota.go.id/uploads/akun-pro-kamboja/https://pamor.tangerangselatankota.go.id/uploads/slot-deposit-pulsa/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-server-luar/http://lexsportiva.in.ua/slot-demo/http://sisumaker.sumutprov.go.id/slot-deposit-pulsa/http://sisumaker.sumutprov.go.id/slot-server-luar/https://penerbit.undip.ac.id/upload/slot-terpercaya/https://penerbit.undip.ac.id/js/slot-deposit-pulsa/https://penerbit.undip.ac.id/upload/slot-deposit-dana/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-deposit-dana/https://ppb.uinsatu.ac.id/wp-content/slot-dana/https://penerbit.undip.ac.id/upload/slot-demo/https://journal.niqs.org.ng/slot-ovo/https://perizinan.jambikota.go.id/imslot/https://sparkling.kaltimprov.go.id/storage/slot-deposit-via-pulsa/https://www.univbaru.ac.id/slot-zeus/https://journal.pbnsurabaya.co.id/slot-luar-negeri/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-deposit-pulsa/https://ojs.americaspg.com/slot-server-luar/https://forum.im.ncue.edu.tw/pages/data-hk/http://sistemasi.ftik.unisi.ac.id/pages/slot-server-luar/https://inspektorat.enrekangkab.go.id/slot-deposit-pulsa/https://slot-deposit-pulsa.ojs.stikeslandbouw.ac.id/https://aar-healthcare.com/gates-of-gatot-kaca/https://slot-demo.ojs.stikeslandbouw.ac.id/https://slot-dana.ojs.stikeslandbouw.ac.id/https://www.univbaru.ac.id/slot-server-luar/https://www.univbaru.ac.id/slot-demo/https://sisumaker.tapselkab.go.id/slot-deposit-pulsa/https://sisumaker.tapselkab.go.id/uploads/slot-demo/http://revistaaristas.tij.uabc.mx/public/link-slot-gacor/